Pastelové farby na vlasy základné informácie

Čo sú pastelové farby?

Posledný módny trend z USA. Oproti klasickým farbám na vlasy sú bezpečné – pastely neobsahujú žiadne chemikálie a neničia tak vlasy. Sú ideálne na párty a festivaly, tábory a rôzne predstavenia a vystúpenia. Použiť sa dajú všade, kde chcete dočasne vytvoriť originálny vzhľad. Za dve či tri umytia sa farba zmyje a tak môžete stále skúšať nové štýly.

Jednoduchosť

Farbenie vlasov pastelom je veľmi jednoduché a zvládne to každý. Stačí dodržať pár základných krokov a vytvoriť si originálny štýl, ktorý Ti bude každý závidieť. Pre postup farbenia sa pozri do záložkyNávody.

Bezpečnosť

Pastelové farby neobsahujú žiadne chemické látky. Len farbivo a minerály. Sú preto absolútne bezpečné a neškodia vlasom. Sú vhodné dokonca aj pre Tvojich najmilších domácich miláčikov. Viac informácií o zložení nájdeš tu.

Zábava

Pozvi svoje kamarátky domov na farbiacu párty. Farbenie pastelom je zábava a dohromady určite vymyslíte množstvo originálnych dizajnov.

Pomôcky na farbenie zdarma

Pri objednaní u nás dostanete ako darček pomôcky na farbenie vlasov. Rukavice a ochrannú zásterku na ramená :)


Cenová dostupnosť

Pastelové farby si môže teraz dovoliť každý. Cena setu s farbami začína už na 10 EUR.

Ľahká objednávka – všetko skladom!

Pastelové kriedy na vlasy máme skladom. Farby zasielame Českou Poštou alebo si ich môžete osobne vyzdvihnúť na jednej z našich viac než 120 pobočiek v celej ČR a na Slovensku. Objednajte si farebné pastelové kriedy na vlasy ešte dnes!

Pastelové kriedy na vlasy


Set 12ks pastelových kried
10 EUR


Set 24ks pastelových kried
15 EUR

Objednávka